2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technisch beheer IT
Beschreibung: Spaarnelanden is voornemens een nieuwe Europese Aanbesteding uit te voeren en opnieuw het technisch beheer van haar IT-infrastructuur te contracteren, zoals verwoord in deze Aanbestedingsleidraad ‘Technisch beheer IT’. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Technisch Beheer IT
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties