2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa prasy krajowej i zagranicznej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej w 2026 roku
Beschreibung: Zakup i dostawa prasy krajowej i zagranicznej w wersji papierowej i elektronicznej, podzielone na 6 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22200000 Zeitungen, Fachzeitschriften, Periodika und Zeitschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Dostawa prasy krajowej w wersji papierowej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej na terenie Warszawy w 2026 roku
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Dostawa prasy krajowej w wersji papierowej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej na terenie Polski w 2026 roku
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Dostawa prasy zagranicznej w wersji papierowej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej na terenie Warszawy w 2026 roku
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Dostawa prasy zagranicznej w wersji papierowej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej na terenie Polski w 2026 roku
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Dostawa prasy krajowej w wersji elektronicznej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej w 2026 roku
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Dostawa prasy zagranicznej w wersji elektronicznej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej w 2026 roku