See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Društveno-kulturni i turističko-informativni centar Vitezićev dom - Multimedijalno opremanje
Beschreibung: Predmet ove nabave obuhvaća dobavu, montažu, programiranje i puštanje u rad multimedijske opreme namijenjene zgradi Vitezićevog doma koji se pretvara u u društveno - kulturni i turističko - informativni centar s ciljem revitalizacije, te stvaranje prostora gdje će se pokazati baština Vrbnika i Otoka Krka. Glavni naglasak je predstavljanje tradicije pismenosti hrvatskog naroda reflektirane na specifičnostima Vrbnika, malog ruralnog otočnog mjesta. Detaljni opis predmeta nabave stavljen je svim potencijalnim ponuditeljima na raspolaganje, putem sljedećih Priloga: - Prilog 1. Tehničke specifikacije predmeta nabave - izvedbeno rješenje - Prilog 2. Tehničke specifikacije predmeta nabave - tlocrti i blok - Prilog 3. Tehničke specifikacije - za popunjavanje Unutar priloga 1 i priloga 2 razrađena je projektna ideja i stavljeni su na raspolaganje tlocrti samog prostora, kako bi potencijalni ponuditelji bili u mogućnosti bolje shvatiti predmet nabave i naručiteljeve potrebe. Unutar priloga 3. stavljene su detaljne tehničke specifikacije po stavkama, prema potrebama naručitelja.
Interne Kennung: 39
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
Los: LOT-0000