See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jednorazowa dostawa aparatury medycznej wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem instruktażu (Pakiety 1 – 16). Najem automatycznego analizatora parametrów krytycznych wykonującego wskazane oznaczenia (pakiety badań) w ilości 21 600 oznaczeń (pakietów badań) (Pakiet 17).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) jednorazowa dostawa aparatury medycznej wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem instruktażu dla pracowników zamawiającego w zakresie obsługi i użytkowania urządzenia – Pakiety 1 – 16, 2) najem automatycznego analizatora parametrów krytycznych wykonującego wskazane oznaczenia (pakiety badań) w ilości 21 600 oznaczeń (pakietów badań) przez okres trwania umowy – Pakiet 17. Przedmiot zamówienia został podzielony na 17 części określone w SWZ jako pakiety. Wymagania dla Pakietów 1 - 16: Zamawiający wymaga zaoferowania produktów fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2024 roku. Wykonawca udziela 36 miesięcznej rękojmi na urządzenia będące przedmiotem zamówienia, która obejmuje bezpłatną naprawę lub wymianę uszkodzonego elementu (podzespołu) przedmiotu zamówienia w przypadku ujawnienia się wady urządzenia w wyżej określonym terminie.
Vorherige Bekanntmachung: 733582-2025
Interne Kennung: CLO/ZP/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 38434520 Blutanalysegeräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: 1. Zestaw mikroskopu operacyjnego do realizacji świadczeń z zakresu mikrochirurgii w warunkach bloku operacyjnego – 1 zestaw. Podstawowa potrzeba, jaką zamawiający zamierza zaspokoić poprzez zakup: Obecnie profil hospitalizowanych pacjentów wymaga wdrożenia w szpitalu metod operatywy mikrochirurgicznej co wynika m.in. z aktualnych zaleceń i dobrych praktyk obowiązujących na rynku usług medycznych, związanych z prawidłową, bezpieczną dla pacjenta i znacząco poprawiającą efekt leczniczy procedurą chirurgiczną. W celu wdrożenia tych - wysoce specjalistycznych - procedur mikrochirurgicznych, zamawiający potrzebuje wyposażyć personel bloku operacyjnego w sprzęt niezbędny do realizacji zadań z zakresu mikrochirurgii – mikroskop operacyjny. Profil pacjentów, mogących zostać zakwalifikowanych do zabiegów z wykorzystaniem przedmiotu zamówienia, zakłada jego wykorzystanie m.in. w głębokich oparzeniach, pourazowych ubytkach tkankowych, a także ubytkach tkankowych w wyniku istnienia schorzeń współistniejących. Minimalne wymagania techniczne i funkcjonalne przedmiotu zamówienia opisano w Rozdziale 5 pkt 5.2 SWZ Opis części zamówienia Pakiet 6. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5c do SWZ.
Interne Kennung: 6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: 1. Respirator hiperbaryczny – 1 szt. Podstawowa potrzeba, jaką zamawiający zamierza zaspokoić poprzez zakup respiratora hiperbarycznego, jest zapewnienie możliwości prowadzenia bezpiecznej i skutecznej wentylacji mechanicznej pacjentów podczas terapii w warunkach podwyższonego ciśnienia w komorze hiperbarycznej. Respirator hiperbaryczny musi umożliwiać precyzyjne dostosowanie parametrów oddechowych do specyficznych warunków panujących podczas terapii hiperbarycznej, co jest niezbędne dla pacjentów z zaburzeniami oddechowymi poddawanych terapii HBOT. Minimalne wymagania techniczne i funkcjonalne przedmiotu zamówienia opisano w Rozdziale 5 pkt 5.2 SWZ Opis części zamówienia Pakiet 16. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: 1. Najem automatycznego analizatora do oznaczania parametrów krytycznych wykonującego wskazane oznaczenia (pakiety badań) w ilości 21 600 oznaczeń (pakietów badań) – 1 szt. Minimalne wymagania techniczne i funkcjonalne przedmiotu zamówienia opisano w Rozdziale 5 pkt 5.2 SWZ Opis części zamówienia Pakiet 17. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5d do SWZ.
Interne Kennung: 17
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, polegającego na zmniejszeniu ilości pakietów badań, określonych w załączniku nr 1 do umowy, w zakresie 30% w przypadku zmniejszenia ilości pakietów badań (prawo opcji). O skorzystaniu z prawa opcji (jego wykonaniu) zamawiający powiadomi wykonawcę z co najmniej 14. dniowym wyprzedzeniem poprzez złożenie oświadczenia o wykonaniu opcji na adres mailowy wykonawcy. Rozliczenie związane z wykorzystaniem prawa opcji w zakresie ilości podanych w załączniku nr 1 do SWZ odbywać się będzie w oparciu o ceny jednostkowe zawarte w tym załączniku. Powyższe uprawnienie zamawiającego nie stanowi zmiany umowy na podstawie art. 454 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, polegającego na możliwości rozwiązania umowy ze względu na wyczerpanie środków przeznaczonych na wynagrodzenie wykonawcy, określonych w § 4 ust. 1 umowy (załącznik nr 5d do SWZ), przed zakończeniem terminu realizacji umowy. O skorzystaniu z prawa opcji (jego wykonaniu) zamawiający powiadomi wykonawcę niezwłocznie po wykorzystaniu środków przewidzianych na realizację przedmiotu umowy poprzez złożenie oświadczenia o wykonaniu opcji. Powyższe uprawnienie zamawiającego nie stanowi zmiany umowy na podstawie art. 454 ust. 1 ustawy Pzp.