2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa pomieszczeń zwierzętarni Uniwersytetu Szczecińskiego”
Beschreibung: Dostawa urządzeń w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa pomieszczeń zwierzętarni Uniwersytetu Szczecińskiego” - umowa z MNiSW nr 2304; źródło finansowania 05 dotacja MNiSW
Vorherige Bekanntmachung: 36650-2025
Interne Kennung: A-ZP.381.69.2024.WB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa urządzeń w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa pomieszczeń zwierzętarni Uniwersytetu Szczecińskiego”.
Beschreibung: dostawa urządzeń w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa pomieszczeń zwierzętarni Uniwersytetu Szczecińskiego”.