527024-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Straßenbauarbeiten – Balatoni úti felüljáró
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Balatoni úti felüljáró
Beschreibung: Zalaegerszeg, 76. sz. út 54+828 km szelvényében lévő vasút feletti hídhoz kapcsolódó felújítási munkák
Interne Kennung: EKR002404952025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A csatlakozó útburkolat felújítása 2 rtg-ben 10-10 m hosszon a felület lemarását követően. A munkálatok keretében 22.4 m3 AC-22 kötő, 19.6 m3 AC-16 (mF) kötő és 11.2 m3 AC-11 kopó (F) réteg beépítése. A hídvégeken a csatlakozó járdák felújítása 7.5-7.5 m hosszon teljes pályaszerkezettel (6.8 m3 Ckt-4, 1.8 m3 AC-8) kiemelt szegély cseréje (32 fm) Központ felöli rézsűburkolat cseréje előregyártott elemekkel ágyazóbetonba fektetve, cementhabarccsal fugázva 405 m2 nagyságú felületen. 2 db monolit vb surrantó cseréje előregyártott elemekből (28 fm) mindkét hídvégen becsatlakozó terméskő burkolat kialakításával. Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumokban. Ajánlattevő köteles a kivitelezési munkát a készített kivitelezési tervdokumentáció alapján, teljes körűen, műszakilag és minőségileg kifogástalan kivitelben, a vonatkozó előírásoknak, műszaki szabványoknak, valamint a technika mai állásának megfelelő minőségben, határidőben a szakvállalat gondosságával elkészíteni. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy a műszaki leírásban, a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő esetleges hivatkozás a szerződés tárgyának komplexitása, illetve a szerződés tárgyát képező építési beruházás tárgyának egyértelmű megjelölése érdekében történt. Ilyen esetben „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni azzal, hogy az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
Interne Kennung: EKR002404952025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221119 Bauarbeiten zur Erneuerung von Brücken