527025-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Personenkraftwagen – Nájem vozidel pro potřeby Kraje Vysočina II
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNájem vozidel pro potřeby Kraje Vysočina II
Beschreibungnájem 12 (dvanácti) vozidel specifikovaných v přílohách č. 1 a 2 zadávacích podmínek na dobu 48 měsíců
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungP23V00000812
Optionen
Beschreibung der Optionenzměna ceny plnění v souvislosti se změnou legislativy týkající se daně z přidané hodnoty.