2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Lasowice Wielkie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Lasowice Wielkie. Zakres usługi obejmuje w szczególności: 1) odbiór i zagospodarowanie odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lasowice Wielkie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny, tj. szkło, tworzywa sztuczne, bioodpady z 13 sołectw: Lasowice Wielkie, Lasowice Małe, Jasienie, Chudoba, Wędrynia, Gronowice, Chocianowice, Ciarka, Trzebiszyn, Oś, Szumirad, Laskowice, Tuły, 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w sposób selektywny z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych tj. szkło, tworzywa sztuczne, bioodpady, przeterminowane leki i chemikalia, odpady niebezpieczne, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi (igły, strzykawki), zużyte baterie i akumulatory, odpady wielkogabarytowe, odpady tekstylne, zużyte opony samochodów osobowych, odpady budowlane i rozbiórkowe oraz wyposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego na terenie Gminy Lasowice Wielkie w miejscowości Trzebiszyn, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, odbiór i zagospodarowanie odebranych z posesji Lasowice Wielkie 99A i Lasowice Małe, ul. Odrodzenia 28 odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny tj. przeterminowane leki i chemikalia; 3) odbiór i transport do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych II (46-282 Trzebiszyn 42b) odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lasowice Wielkie odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny tj. papier i tektura, butelki plastikowe PET z 13 sołectw: Lasowice Wielkie, Lasowice Małe, Jasienie, Chudoba, Wędrynia, Gronowice, Chocianowice, Ciarka, Trzebiszyn, Oś, Szumirad, Laskowice, Tuły.
Interne Kennung: ZP.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen