See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych (chemia) 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 43 części: Część nr 1:Cetuksymab Część nr 2: Nilotynib Część nr 3: Pomalidomid Część nr 4: Lapatynib Część nr 5: Kabazytaksel Część nr 6: Kabazytaksel Część nr 7: Różne produkty lecznicze Część nr 8: Cyclophosphamidum Część nr 9: Ifosfamid Część nr 10: Irinotecan Część nr 11: Paclitaxel Część nr 12: Bendamustine Część nr 13: Capecitabinum Część nr 14: Oxaliplatin Część nr 15: Darbopoetyna alfa Część nr 16: Erlotinib Część nr 17 : Doxorubicinum liposomanum pegylatum Część nr 18 : Anagrelid Część nr 19: Fulvestrant Część nr 20: Pegasparagasum Część nr 21: Chlorambucilum Część nr 22: Dexamethasoni phosphas Część nr 23: Netupitantum + Palonosetroni hydrochloridum Część nr 24 : Anagrelid Część nr 25: Cladribinum Część nr 26: Capecitabinum Część nr 27: Topotecan Część nr 28: Kwas zoledronowy Część nr 29: Bewacyzumab Część nr 30: Melphalanum Część nr 31: Ropeginterferon α-2b Część nr 32: Bortezomib Część nr 33: Mercaptopurinum Część nr 34: Tioguanine Część nr 35: Vinorelbin Część nr 36: Doxorubicinum liposomanum nonpegylatum Część nr 37: Denosumabum Część nr 38: Octan abirateronu Część nr 39: Aprepitant Część nr 40: Kwas zoledronowy Część nr 41: Rytuksymab Część nr 42: Azacytydyna Część nr 43: Tretinoinum
Interne Kennung: DA.261.1.47.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1:Cetuksymab
Beschreibung: Cetuksymab
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Nilotynib
Beschreibung: Nilotynib
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Pomalidomid
Beschreibung: Pomalidomid
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Lapatynib
Beschreibung: Lapatynib
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Kabazytaksel
Beschreibung: Kabazytaksel
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Kabazytaksel
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Cyclophosphamidum
Beschreibung: Cyclophosphamidum
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Ifosfamid
Beschreibung: Ifosfamid
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: Irinotecan
Beschreibung: Irinotecan
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11: Paclitaxel
Beschreibung: Paclitaxel
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12: Bendamustine
Beschreibung: Bendamustine
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13: Capecitabinum
Beschreibung: Capecitabinum
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14: Oxaliplatin
Beschreibung: Oxaliplatin
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15: Darbopoetyna alfa
Beschreibung: Darbopoetyna alfa
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16: Erlotinib
Beschreibung: Erlotinib
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 : Doxorubicinum liposomanum pegylatum
Beschreibung: Doxorubicinum liposomanum pegylatum
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 : Anagrelid
Beschreibung: Anagrelid
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19: Fulvestrant
Beschreibung: Fulvestrant
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20: Pegasparagasum
Beschreibung: Pegasparagasum
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21: Chlorambucilum
Beschreibung: Chlorambucilum
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22: Dexamethasoni phosphas
Beschreibung: Dexamethasoni phosphas
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23: Netupitantum + Palonosetroni hydrochloridum
Beschreibung: Netupitantum + Palonosetroni hydrochloridum
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 : Anagrelid
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25: Cladribinum
Beschreibung: Cladribinum
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26: Capecitabinum
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27: Topotecan
Beschreibung: Topotecan
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28: Kwas zoledronowy
Beschreibung: Kwas zoledronowy
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29: Bewacyzumab
Beschreibung: Bewacyzumab
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30: Melphalanum
Beschreibung: Melphalanum
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31: Ropeginterferon α-2b
Beschreibung: Ropeginterferon α-2b
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32: Bortezomib
Beschreibung: Bortezomib
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33: Mercaptopurinum
Beschreibung: Mercaptopurinum
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34: Tioguanine
Beschreibung: Tioguanine
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35: Vinorelbin
Beschreibung: Vinorelbin
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36: Doxorubicinum liposomanum nonpegylatum
Beschreibung: Doxorubicinum liposomanum nonpegylatum
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37: Denosumabum
Beschreibung: Denosumabum
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38: Octan abirateronu
Beschreibung: Octan abirateronu
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39: Aprepitant
Beschreibung: Aprepitant
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40: Kwas zoledronowy
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41: Rytuksymab
Beschreibung: Rytuksymab
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42: Azacytydyna
Beschreibung: Azacytydyna
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43: Tretinoinum
Beschreibung: Tretinoinum
Interne Kennung: 43