See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności utrzymania P4 i P5 pojazdów kolejowych IM Kraków w 2027 roku
Beschreibung: Wykonanie czynności utrzymania P4 i P5 pojazdów kolejowych IM Kraków w 2027 roku z podziałem na 9 Części
Interne Kennung: 1010/IMCZ/02543/02785/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Naprawa poziomu utrzymania P4 - 14 sztuk wagonów techniczno-gospodarczych z Sekcji IMK, IMP, IMR1 i IMZ2
Beschreibung: Naprawa poziomu utrzymania P4 - 14 sztuk wagonów techniczno-gospodarczych z Sekcji IMK, IMP, IMR1 i IMZ2
Interne Kennung: 1010/IMCZ/02543/02785/26/P - Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego (dalej: „Prawo opcji”) zgodnie z zakresem prac losowych przy naprawie pojazdu kolejowego zawartym w tabeli znajdującej się w Opisie przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Części
Los: LOT-0002
Titel: Naprawa poziomu utrzymania P4 - 4 lokomotyw spalinowych Ls150 i 409Da z Sekcji IMM, IMZ3 i IMZ2
Beschreibung: Naprawa poziomu utrzymania P4 - 4 lokomotyw spalinowych Ls150 i 409Da z Sekcji IMM, IMZ3 i IMZ2
Interne Kennung: 1010/IMCZ/02543/02785/26/P - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Naprawa poziomu utrzymania P4 i P5 - 8 wagonów techniczno-gospodarczych z Sekcji IMZ3, IMK i IMN, IMZ2
Beschreibung: Naprawa poziomu utrzymania P4 i P5 - 8 wagonów techniczno-gospodarczych z Sekcji IMZ3, IMK i IMN, IMZ2
Interne Kennung: 1010/IMCZ/02543/02785/26/P - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Naprawa poziomu utrzymania P5 - 3 podbijarek z Sekcji IMK
Beschreibung: Naprawa poziomu utrzymania P5 - 3 podbijarek z Sekcji IMK
Interne Kennung: 1010/IMCZ/02543/02785/26/P - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Naprawa poziomu utrzymania P4 - pociągu do wymiany podtorza AHM800R z Sekcji IMP
Beschreibung: Naprawa poziomu utrzymania P4 - pociągu do wymiany podtorza AHM800R z Sekcji IMP
Interne Kennung: 1010/IMCZ/02543/02785/26/P - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Naprawa poziomu utrzymania P4 - żurawia kolejowego z Sekcji IMZ2
Beschreibung: naprawa poziomu utrzymania P4 - żurawia kolejowego z Sekcji IMZ2
Interne Kennung: 1010/IMCZ/02543/02785/26/P - Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Naprawa poziomu utrzymania P5 - 2 oczyszczarek tłucznia OT800 z Sekcji IMK
Beschreibung: Naprawa poziomu utrzymania P5 - 2 oczyszczarek tłucznia OT800 z Sekcji IMK
Interne Kennung: 1010/IMCZ/02543/02785/26/P - Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Naprawa poziomu utrzymania P4 - pociągu do wymiany nawierzchni kolejowej P93 z Sekcji IMN
Beschreibung: Naprawa poziomu utrzymania P4 - pociągu do wymiany nawierzchni kolejowej P93 z Sekcji IMN
Interne Kennung: 1010/IMCZ/02543/02785/26/P - Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Naprawa poziomu utrzymania P4 i P5 - dynamicznego stabilizatora toru DGS62N, 2 profilarek tłucznia USP 2010 SWS-U, 2 transporterów materiałów sypkich MFS40Y-P z Sekcji IMK
Beschreibung: Naprawa poziomu utrzymania P4 i P5 - dynamicznego stabilizatora toru DGS62N, 2 profilarek tłucznia USP 2010 SWS-U, 2 transporterów materiałów sypkich MFS40Y-P z Sekcji IMK
Interne Kennung: 1010/IMCZ/02543/02785/26/P - Część 9
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1010/IMCZ/02543/02785/26/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009