527086-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – ZZP.260.1.8.2026_Świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - AQUA Lublin oraz CRS Łabędzia.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZZP.260.1.8.2026_Świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - AQUA Lublin oraz CRS Łabędzia.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - AQUA Lublin oraz CRS Łabędzia. Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysie ofertowym oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A oraz Zał. Nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungŚwiadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - AQUA Lublin oraz CRS Łabędzia. Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysie ofertowym oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A oraz Zał. Nr 2 do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji