527104-2026 - Ergebnis
Slowenien – Bauarbeiten – Asfaltiranje cest v okviru rednega vzdrževanja občinskih cest v Mestni občini Velenje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Asfaltiranje cest v okviru rednega vzdrževanja občinskih cest v Mestni občini Velenje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sklenitev okvirnega sporazuma za izvajanje asfaltiranja cest v okviru rednega vzdrževanja občinskih cest v Mestni občini Velenje. Dela se bodo izvajala na območju občinskih cest Mestne občine Velenje. Fco lokacija – deponija sektorja vzdrževanja javnih površin ob deponiji premoga, Velenje. Dela obsegajo pripravljalna dela, zemeljska dela, asfaltiranje vozišč, pločnikov, kolesarskih stez ter zaključna dela. Okvirni sporazum bo z najugodnejšim ponudnikom sklenjen za obdobje treh (3) let od dneva sklenitve okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: JN-73575
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 523003