2. Verfahren
Verfahren
Titel: Media Inkoopbureau
Beschreibung: SBB is een zelfstandig bestuursorgaan (ZBO) dat mbo‑onderwijs en het bedrijfsleven aan elkaar koppelt. De organisatie is gevestigd in Zoetermeer en voert in opdracht van het ministerie van OCW wettelijke taken uit, zoals het erkennen van leerbedrijven en het bevorderen van beroepspraktijkvorming 8 campagnes over een periode van 2 jaar. Hieraan kunnen geen rechten aan ontleend worden
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Media inkoopbureau 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging