2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie, keuring, onderhoud en levering hijs- en hefmiddelen, klimmaterialen en valbeveiligingen
Beschreibung: De scope van de opdracht betreffen de inspecties, keuringen, onderhoud en levering hijs- en hefmiddelen, klimmaterialen en valbeveiligingen ten behoeve van de RWZI-locaties in het gebied Noord. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2026-Z1000.2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gebied Noord
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie herzieningsclausule in aanbestedingsdocumenten.