527115-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa implantów, protez oraz materiałów jednorazowych do zabiegów w zakresie neurochirurgii, chirurgii naczyń oraz neurologii zabiegowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa implantów, protez oraz materiałów jednorazowych do zabiegów w zakresie neurochirurgii, chirurgii naczyń oraz neurologii zabiegowej
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest sukcesywna dostawa implantów, protez oraz materiałów jednorazowych wykorzystywanych podczas zabiegów neurochirurgicznych, naczyniowych i neurologii zabiegowej
Interne KennungDZP.341.80.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
Titelczęść 2
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0003
Titelczęść 3
Interne Kennungczęść 3
LosLOT-0004
Titelczęść 4
Interne Kennungczęść 4
LosLOT-0005
Titelczęść 5
Interne Kennungczęść 5
LosLOT-0006
Titelczęść 6
Interne Kennungczęść 6
LosLOT-0007
Titelczęść 7
Interne Kennungczęść 7
LosLOT-0008
Titelczęść 8
Interne Kennungczęść 8
LosLOT-0009
Titelczęść 9
Interne Kennungczęść 9
LosLOT-0010
Titelczęść 10
Interne Kennungczęść 10
LosLOT-0011
Titelczęść 11
Interne Kennungczęść 11
LosLOT-0012
Titelczęść 12
Interne Kennungczęść 12
LosLOT-0013
Titelczęść 13
Interne Kennungczęść 13
LosLOT-0014
Titelczęść 14
Interne Kennungczęść 14
LosLOT-0015
Titelczęść 15
Interne Kennungczęść 15
LosLOT-0016
Titelczęść 16
Interne Kennungczęść 16