See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŻYWIENIE DOJELITOWE W WARUNKACH DOMOWYCH
Beschreibung: Świadczenia gwarantowane w rodzaju świadczeń świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie – ŻYWIENIE DOJELITOWE W WARUNKACH DOMOWYCH – obszar kontraktowania: WOJ. OPOLSKIE
Interne Kennung: 08-26-000039/SOK/11/1/11.0000.048.02/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141210 Medizinische Hausbehandlung
5. Los
Los: LOT-0001