2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: „Przyśpieszenie procesów transformacji cyfrowej w Giżyckiej Ochronie Zdrowia Sp. z o.o.” realizowanego w ramach Inwestycji D 1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie niżej wymienionego sprzętu i oprogramowania: 1) Rozbudowa systemu informatycznego do obsługi EDM i procesów medycznych – 1 komplet 2) Serwery do wirtualizacji – 3 sztuki 3) Oprogramowanie do wirtualizacji -1 sztuka 4) Serwer odtworzeniowy – 1 sztuka 5) Macierze dostępowe – 2 sztuki 6) Macierz dla systemu archiwizacji obrazów medycznych – 1 sztuka 7) Napęd do zapisu i odczytu nośników taśmowych wraz taśmami LTO9 – 1 sztuka 8) Taśmy LTO8 – 20 sztuk 9) Przełączniki rdzeniowe – 4 sztuki 10) Przełączniki dostępowe - TYP 1 – 2 sztuki 11) Przełączniki dostępowe - TYP 2 – 3 sztuki 12) Przełączniki dostępowe - TYP 3 – 2 sztuki 13) Punkty dostępowe – 20 sztuk 14) Zasilanie awaryjne (UPS) - TYP 1 – 3 sztuki 15) Zasilanie awaryjne (UPS) - TYP 2 – 1 sztuka 16) Zasilanie awaryjne (UPS) - TYP 3 – 1 sztuka 17) Szafy teleinformatyczna typu RACK – 3 sztuki 18) Oprogramowanie serwerowych systemów operacyjnych wraz licencjami dostępowymi - 1 komplet 19) Komputer typu All-in-One (AIO) – 85 sztuk 20) Zewnętrzne napędy do komputerów typu All-in-One (AIO) – 25 sztuk 21) Serwer backupu -1 sztuka 22) Digitalizacja dokumentacji medycznej – 1 sztuka 23) Skanery - 2 sztuki 24) System kopii zapasowych – 1 sztuka 25) Zapory sieciowe – 2 sztuki 26) Ochrona poczty e-mail - 1 komplet 27) Rozwiązanie do centralnego zarządzania logami, analiz bezpieczeństwa i raportowania – 1 sztuka 28) Rozwiązanie służące do wykrywania zagrożeń wewnątrz sieci – 1 sztuka 29) Ochrona stacji roboczych oraz serwerów (rozwiązania klasy EDR) - 1 komplet 30) System bezpieczeństwa klasy SOC – 1 sztuka 31) Integracja Z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) – 1 sztuka 32) Obsługa badań porównawczych i importu danych zewnętrznych – 1 sztuka. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PN/45/12/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania