527139-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Werkbänke – ZŠ LIŠOV dodávka dílenských sto lů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZŠ LIŠOV dodávka dílenských sto lů
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž 10 kusů pracovních dílenských stolů pro po třeby základní školy v Lišově. Jedná se o dílenský pracovní stůl, tzv. hoblice, a to včetně vestavby. Specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 Specifikace předmětu plnění včetně položkového rozpočtu. Bližší informace jsou dále uvedeny v příloze č. 2 této zadávací dokumentace návrh Kupní smlouvy. Technická specifikace uvedená v příloze č.1 je specifikací minimální , v případě uvedení konkrétních výrobců zadavatel umožňuje kvalitativně obdobné řešení. Zadavatel předpokládá, že realizace zakázky bude financována z finančních prostředků Integrovaného regionálního operačního programu, 37. výzva IROP Základní školy SC 4.1 (ITI)
Interne KennungZŠ LIŠOV dodávka dílenských sto lů
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151200 Werkbänke
5. Los
LosLOT-0001