527182-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – IZDELAVA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE ZA PRIDOBITEV GRADBENEGA DOVOLJENJA (DGD) ZA NADALJEVANJE PROJEKTA »DALJINSKO OGREVANJE VELENJE – FAZA 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZDELAVA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE ZA PRIDOBITEV GRADBENEGA DOVOLJENJA (DGD) ZA NADALJEVANJE PROJEKTA »DALJINSKO OGREVANJE VELENJE – FAZA 2
Beschreibung: Javno naročilo zajema izdelavo Dokumentacije za pridobitev gradbenega dovoljenja (DGD) za projekt »Daljinsko ogrevanje Velenje – faza 2«, letni režim, skladno z veljavno zakonodajo Republike Slovenije, ter pridobitev vseh potrebnih mnenj in drugih podlag, ki so potrebne za izdelavo DGD in pridobitev gradbenega dovoljenja (vključno z dopolnitvami, izdelavo in uskladitvijo projektne dokumentacije na zahtevo pristojnih organov v postopku pridobivanja gradbenega dovoljenja, do njegove izdaje in pravnomočnosti). Med izvedbo DGD se bo izvajalec moral usklajevati z izdelovalcem prostorskega akta, ki je v postopku priprave in katerega sprejem je predviden aprila 2027. Projekt obsega sistem toplotnih črpalk z zalogovnikom, sončno elektrarno in črpališče, pri čemer se dokumentacija izdela na podlagi že izdelane idejne zasnove (IDZ), št. projekta 9304/2025 ter projektnih pogojev. IDZ dokumentacija ter PP mnenja obsegajo preko 2 GB, zato je do 6. 8. 2026 dokumentacija ponudnikom dostopna na Spletnem odložišču velikih datotek, url: https://sovd-prenos.gov.si/download/SDO-Velenje?b=kbrIkbaoYBKM0p_-2K8CDbASvY20S00BuC36Og4oSyf-5j5i5H048pZGZFX_DKCfQOvD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 522965
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen