527201-2026 - Ergebnis
Rumänien – Varia – Furnizare medicamente pentru Spitalul Clinic Filantropia București
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare medicamente pentru Spitalul Clinic Filantropia București
Beschreibung: Obiectul achiziției constă în încheierea acordurilor-cadru ce au ca obiect: Furnizare medicamente pentru Spitalul Clinic Filantropia București, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 4532388/2026/6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Albumina umana 200g/l x 50ml Sol perf
Beschreibung: Furnizare Albumina umana 200g/l x 50ml Sol perf, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Alprostadilum VR 500mcg/ml x 1ml Sol inj
Beschreibung: Furnizare Alprostadilum VR 500mcg/ml x 1ml Sol inj, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Aminoplasmal hepa 100g/l x 500ml Sol perf
Beschreibung: Furnizare Aminoplasmal hepa 100g/l x 500ml Sol perf, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Combinatii (lipide)200g/1000ml x 100ml Emulsie perf
Beschreibung: Furnizare Combinatii (lipide)200g/1000ml x 100ml Emulsie perf, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Combinatii(mifepristonum + misoprostolum) 200mg + 0.2mg Comprimate + comprimate vaginale
Beschreibung: Furnizare Combinatii(mifepristonum + misoprostolum) 200mg + 0.2mg Comprimate + comprimate vaginale, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Complex de fier (III) polimaltozat 50mg/ml x30ml Picaturi orale
Beschreibung: Furnizare Complex de fier (III) polimaltozat 50mg/ml x30ml Picaturi orale, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Complex de hidroxid de fier (III) polimaltozat T 100mg comprimate
Beschreibung: Furnizare Complex de hidroxid de fier (III) polimaltozat T 100mg comprimate, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Dexketoprofenum 50mg/2ml Sol inj
Beschreibung: Furnizare Dexketoprofenum 50mg/2ml Sol inj, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Dinoprostonum 10mg/24h Sistem cu cedare vaginala
Beschreibung: Furnizare Dinoprostonum 10mg/24h Sistem cu cedare vaginala, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Enoxaparinum 4000UI (40mg/0.4ml) Sol inj
Beschreibung: Furnizare Enoxaparinum 4000UI (40mg/0.4ml) Sol inj, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Enoxaparinum 6000UI (60mg/0.6ml) Sol inj
Beschreibung: Furnizare Enoxaparinum 6000UI (60mg/0.6ml) Sol inj, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Epinephrinum 1mg/ml Sol inj
Beschreibung: Furnizare Epinephrinum 1mg/ml Sol inj, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Eptacog alfa activatum 5KIU pulb. + sol.pt.sol.inj./
Beschreibung: Furnizare Eptacog alfa activatum 5KIU pulb. + sol.pt.sol.inj./, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Ibuprofenum 300 mg capsule
Beschreibung: Furnizare Ibuprofenum 300 mg capsule, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Imunoglobulina normala pentru administrare intravasculara 100 mg/ml x 25ml
Beschreibung: Furnizare Imunoglobulina normala pentru administrare intravasculara 100 mg/ml x 25ml, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Imunoglobulina normala pt administrare intravasculara 100 mg/ml x 50ml
Beschreibung: Furnizare Imunoglobulina normala pt administrare intravasculara 100 mg/ml x 50ml, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Insulina umana 100UI/ml x 10ml Sol inj
Beschreibung: Furnizare Insulina umana 100UI/ml x 10ml Sol inj, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Linezolidum 2mg/ml x 300ml Sol perf
Beschreibung: Furnizare Linezolidum 2mg/ml x 300ml Sol perf, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Manitolum 200g/ x 250ml Sol perf
Beschreibung: Furnizare Manitolum 200g/ x 250ml Sol perf, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Metamizolum natrium 500mg
Beschreibung: Furnizare Metamizolum natrium 500mg, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Methotrexatum 20mg Sol inj
Beschreibung: Furnizare Methotrexatum 20mg Sol inj, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Phenobarbitalum100mg/ml x 2ml Sol inj
Beschreibung: Furnizare Phenobarbitalum100mg/ml x 2ml Sol inj, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Rocuronium bromide 10mg/ml x 10ml Sol inj
Beschreibung: Furnizare Rocuronium bromide 10mg/ml x 10ml Sol inj, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Urapidilum 25mg Sol inj
Beschreibung: Furnizare Urapidilum 25mg Sol inj, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Verde de indocianina 5mg/ml Sol inj
Beschreibung: Furnizare Verde de indocianina 5mg/ml Sol inj, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 25