See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajednička nabava licenci za korištenje softverskih proizvoda i usluga
Beschreibung: Predmet zajedničke nabave su licence za korištenje softverskih proizvoda i usluga za potrebe 33 zdravstvenih ustanova u Republici Hrvatskoj
Interne Kennung: 111/25-OP-OS-ZN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ESET
Beschreibung: Predmet zajedničke nabave su licence za korištenje softverskih proizvoda i usluga za potrebe zdravstvenih ustanova u Republici Hrvatskoj
Interne Kennung: 111/25-OP-OS-ZN-1
Los: LOT-0003
Titel: Bitdefender
Interne Kennung: 111/25-OP-OS-ZN-3
Los: LOT-0006
Titel: McAfee
Interne Kennung: 111/25-OP-OS-ZN-6
Los: LOT-0013
Titel: Veeam
Interne Kennung: 111/25-OP-OS-ZN-13
Los: LOT-0014
Titel: Tsplus
Interne Kennung: 111/25-OP-OS-ZN-14
Los: LOT-0015
Titel: Newton
Interne Kennung: 111/25-OP-OS-ZN-15