See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie naprawy wynikowej modułowego zestawu stołówkowego MSS TENTAR 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie naprawy wynikowej modułowego zestawu stołówkowego MSS TENTAR 2 w ilości 2 szt. (w tym: zamówienie podstawowe 1 szt., zamówienie opcjonalne 1 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. W ramach niniejszej umowy Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w § 2 ust.2. wzoru umowy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: U/87/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Usługa w zakresie naprawy wynikowej modułowego zestawu stołówkowego MSS TENTAR 2
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. W ramach niniejszej umowy Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w § 2 ust.2. wzoru umowy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. Zamówienie opcjonalne powinno zakończyć się do 20 dni kalendarzowych od jej uruchomienia, lecz nie później niż do dnia 16.11.2026 r. (w zależności od tego który z wyżej wymienionych terminów upłynie wcześniej).