527238-2026 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Utrzymanie w ruchu i rozwój systemu informatycznego SIOEZ w tym prace programistyczne oraz usługi im towarzyszące
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie w ruchu i rozwój systemu informatycznego SIOEZ w tym prace programistyczne oraz usługi im towarzyszące
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymywania w ruchu (w środowisku produkcyjnym, PREPROD) oraz rozwoju, w tym wprowadzania modyfikacji związanych z rozwojem wdrożonego i funkcjonującego w CKE systemu informatycznego obsługującego egzaminy zawodowe, zwanego SIOEZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCKE/6/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72100000 Hardwareberatung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72300000 Datendienste, 72700000 Computernetze, 72800000 Computerrevision und -prüfung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji obejmuje: 1) w zakresie usług, o których mowa w rozdziale A.2 OPZ – przez okres maksymalnie 17 miesięcy od daty zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, 2) w zakresie usług, o których mowa w rozdziale A.3 OPZ – przez okres maksymalnie 17 miesięcy od daty zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, 3) w zakresie usług, o których mowa w rozdziale A.4 OPZ – do zakresu maksymalnie 18 000 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania niniejszej umowy, 4) w zakresie usług, o których mowa w rozdziale A.5 OPZ – do zakresu maksymalnie 10 000 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania niniejszej umowy. Zamawiającemu przysługuje uruchamianie prawa opcji: 1) w zakresie usług, o których mowa w rozdziale A.2 OPZ – na okres 17 miesięcy lub krótszy, przy czym prawo opcji może być uruchamiane wielokrotnie w zakresie mniejszym lub równym maksymalnemu aż do wyczerpania puli łącznej 17 miesięcy, 2) w zakresie usług, o których mowa w rozdziale A.3 OPZ – na okres 17 miesięcy lub krótszy, przy czym prawo opcji może być uruchamiane wielokrotnie w zakresie mniejszym lub równym maksymalnemu aż do wyczerpania puli łącznej 17 miesięcy, 3) w zakresie usług, o których mowa w rozdziale A.4 OPZ – do zakresu 18 000 roboczogodzin, przy czym prawo opcji może być uruchamiane wielokrotnie w zakresie mniejszym lub równym maksymalnemu aż do wyczerpania puli łącznej 18 000 roboczogodzin, 4) w zakresie usług, o których mowa w rozdziale A.5 OPZ – do zakresu 10 000 roboczogodzin, przy czym prawo opcji może być uruchamiane wielokrotnie w zakresie mniejszym lub równym maksymalnemu aż do wyczerpania puli łącznej 10 000 roboczogodzin. Zamawiający zastrzega sobie prawo uruchomienia prawa opcji w terminie do daty zakończenia realizacji umowy. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji lub nie skorzystać w pełnym zakresie.