2. Verfahren
Verfahren
Titel: NIRS Monitoring Erasmus MC
Beschreibung: Binnen het Erasmus MC wordt NIRS-monitoring ingezet bij volwassen, pediatrische en neonatale patiënten waarbij continue bewaking van de cerebrale en/of somatische weefseloxygenatie wenselijk is. Dit betreft met name patiënten met een verhoogd risico op verminderde perfusie of zuurstofvoorziening tijdens complexe chirurgische ingrepen of kritieke zorgsituaties. aanschaf 29 monitoren, 2930 disposables per jaar
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Binnen het Erasmus MC wordt NIRS-monitoring ingezet bij volwassen, pediatrische en neonatale patiënten waarbij continue bewaking van de cerebrale en/of somatische weefseloxygenatie wenselijk is. Dit betreft met name patiënten met een verhoogd risico op verminderde perfusie of zuurstofvoorziening tijdens complexe chirurgische ingrepen of kritieke zorgsituaties.
Interne Kennung: 1