2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Powiatowej PSP w Wyszkowie”.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia wg CPV: 34144200-0 Pojazdy służb ratowniczych, 34144210-3 Wozy strażackie 35110000-8 Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa. Przedmiotem zamówienia jest ,,Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Powiatowej PSP w Wyszkowie” zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej Wymagany okres gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia wynosi minimum 24 miesiące na cały przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: PL.2370.2.2025.3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ,,Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Powiatowej PSP w Wyszkowie”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia stanowią zapisy określone w niniejszej Specyfikacji. 1. Przedmiot zamówienia wg CPV: 34144200-0 Pojazdy służb ratowniczych, 34144210-3 Wozy strażackie 35110000-8 Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa. Przedmiotem zamówienia jest ,,Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Powiatowej PSP w Wyszkowie” zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej Wymagany okres gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia wynosi minimum 24 miesiące na cały przedmiot zamówienia.