2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien bermen Oost-Gelre 2026-2029
Beschreibung: De opdracht omvat hoofdzakelijk het maaien van bermen (ecologisch en niet-ecologisch), het maaien van de eerste meter langs rijbanen, het bijmaaien rondom obstakels en het maaien van zichthoeken. Voor een volledige beschrijving van de werkzaamheden en uitvoeringsvereisten wordt verwezen naar het RAW-bestek. Zie aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde ingangsdatum van de werkzaamheden en het RAW-bestek is 15 mei 2026, voor een looptijd van één (1) jaar en zevenenhalf (7,5) maanden, dat wil zeggen t/m 31 december 2027. Daarna is met een optie tot verlenging voor een periode van eenmaal twee jaar, dat wil zeggen dat de overeenkomst uiterlijk tot 31 december 2029 loopt.