See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Subtituenți de plasmă sanguină și soluții pentru perfuzii. Acord cadru pentru o perioada de 24 luni cu un singur operator economic.Orice operator economic interesat va depune oferta si poate adresa, autoritatii contractante.
Beschreibung: Subtituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii -Acord cadru pentru o perioada de 24 luni cu un singur operator economic - orice Operator economic interesat in a depune oferta poate adresa Autoritatii contractante solicitari de clarificari pana in a 18-a zi inainte de data limita de depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari pana in a 11-a zi inainte de data limita de depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Albumină umană Flac 50 ml
Beschreibung: Albumină umană 50 ml La acord cadru cantitate minimă 400 flacon - cantitate maximă 800 flacon
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Arginină sorbitol 500 ml - flac. sol. Perf.
Beschreibung: Arginină sorbitol 500 ml - flac. sol. Perf. La acord cadru Cantiatate minima 500 flacoane -Cantitate maxima 1000 flacoane
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Arginină Sorbitol 250 mg flac. Sol. Perf.
Beschreibung: Arginină sorbitol 250 ml - Soluție Perfuzabilă La acord cadru Cantitate minimă 650 flacoane - cantitate maximă 1 300 flacoane
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Bicarbonat de sodiu Flacon 8,4% 20 ml Soluție Perfuzabilă
Beschreibung: Bicarbonat de sodiu Flacon 8,4% / 100 ml Soluție Perfuzabilă La acord cadru Cantitate minimă 100 flacoane - Cantitate maximă 200 flacoane
Los: LOT-0005
Titel: Clorura De Potasiu Fio 7,4% 20ml Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: Clorura De Potasiu Fio 7,4% 20ml Solutie injectabila/perfuzabila La acord cadru cantitate minima 1500 fiole - Cantitate maqxima 3000 fiole
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Clorură de sodiu Flac 0,9 / 100 ml Soluție Perfuzabilă
Beschreibung: Clorură de Sodiu Flac 0,9% / 100 ml Soluție Perfuzabilă La acord cadru cantitate minima cantiate 5 000 buc - cantitate maximă 10 000 buc
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Clorura de Sodiu Flacon 0,9% / 250 ml Soluție Perfuzabilă
Beschreibung: Clorură de Sodiu Flacon 0,9% / 250 ml Soluție Perfuzabilă La acord cadru Cantitate minimă 7 500 flacoane - Cantitate maximă 15 000 flacoane
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Clorura de sodiu Flacon 5,85 mg / ml 20 ml
Beschreibung: Clorura de sodiu Flacon 5,85 mg / ml 20 ml Soluție perfuzabilă Laq acord cadru cantitate minimă 500 flacoane - cantitate maximă 1000 flacoane
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Clorură de sodiu Flacon 5,85 mg / ml 100 ml Soluție perfuzabilă
Beschreibung: Clorură de Sodiu Flacon 5,85 mg / ml 100 ml Soluție perfuzabilă La acord cadru cantitate minimă 500 flacoane - cantitate maximă 1 000 flacoane
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Clorura de sodiu Flac 0,9%/500ml Solutie perfuzabila
Beschreibung: Clorura de sodiu Flac 0,9%/500ml Solutie perfuzabila La acord cadru Cantitate minima 12500 flacvoane - Cantitate maxima 25000 flacoane
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Dextran 70 mg + Na Cloridum Flacon 60 G / l 9 g / l
Beschreibung: Dextran 70 mg + Na Cloridum Flacon 60 G / l 9g / l Soluție perfuzabilă La acord cadru Cantitate minima 50 flacoane - Cantitate maxima 100 flacoane
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Gluconat de calciu Fiole 10 % 10 ml Soluție injectabilă / perfuzabilă
Beschreibung: Gluconat de Calciu fiole 10 % 10 % Soluție injectabilă / perfuzabilă La acord cadru Cantitate minimă 3 000 fiole - cantitate maximă 6 000 fiole
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Glucoza fiole 33% Soluție injectabilă / perfuzabilă
Beschreibung: Glucoza Fiolei 33% Soluție injectabilă / perfuzabilă La acord cadru cantitate minimă 300 fiole - cantitate maximă 600 fiole
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Glucoza Flacon 5 % / 250 ml Soluție Perfuzabilă
Beschreibung: Glucoză flacon 5% / 250 ml Soluție perfuzabilă La acord cadru cantitate minima 3750 flacon - cantitate maxima 7 500 flacon
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Glucoză Flacon 10 % / 500 ml Soluție perfuzabilă
Beschreibung: Glucoză Flacon 10 % / 500 ml Soluție perfuzabilă La acord cadru cantitate minimă 750 flacon - cantitate maximă 1 500 flacon
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Manitol Flac 200mg/ml 250ml Solutie perfuzabila
Beschreibung: Manitol Flac 200mg/ml 250ml Solutie perfuzabila 1780.00 3560.00 La Acord cadru Cantitate minima 250 flacoane - cantitate maxima 500 flacoane
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Sol. Ringer Flac Solutie perfuzabila
Beschreibung: Sol. Ringer Flac Solutie perfuzabila La acord c adru Cantitate minima 6000 flacoane - Cantitate maxima 12000 flacoane
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: sol Ringer lactat Flac 250ml Solutie perfuzabila
Beschreibung: sol Ringer lactat Flac 250ml Solutie perfuzabila La acord cadru Cantitate minima 2500 flacon - Cantitate maxima 5000 flacon
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19 sol Ringer lactat Flac 500ml Solutie perfuzabila
Beschreibung: sol Ringer lactat Flac 500ml Solutie perfuzabila La acord cadru cantitate minima 2500 flacoane - Cantitate maxima 5000 flacoane
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20 Sterofundin Flac Solutie perfuzabila
Beschreibung: Sterofundin Flac Solutie perfuzabila La acord cadru Cantitate minima 7500 flacoane -Cantitate maxima 15000 flacoane
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Iopromid 370 FL 200ML Solutie perfuzabila
Beschreibung: Iopromid 370 FL 200ML Solutie perfuzabila La acord cadru Cantitate minima 1250 flacoane - Cantitate maxima 2500 flacoane
Interne Kennung: 21