2. Verfahren
Verfahren
Titel: Motolské onkologické centrum - Výzva č. 34 - čalouněný nábytek do kavárny - DNS - sektorový a sedací nábytek
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je dodání nábytkového vybavení do Motolského onkologického centra (čalouněného nábytku do kavárny) dle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 2 Výzvy a splnění dalších s tím souvisejících závazků.
Interne Kennung: 316/DNS/2026/KR
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113200 Sofas
5. Los
Los: LOT-0001