See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku- rękawiczki letnie koloru czarnego oraz rękawiczki zimowe koloru czarnego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku- rękawiczki letnie koloru czarnego oraz rękawiczki zimowe koloru czarnego, z podziałem na 4 (cztery) części (zadania). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A i 1B - SPECYFIKACJE TECHNICZNE (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 380084-2025
Interne Kennung: D/94/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku- rękawiczki letnie koloru czarnego - zadanie nr 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku- rękawiczki letnie koloru czarnego w ilości 5000 par, w tym: zamówienie podstawowe - 4000 par zamówienie opcjonalne - 1000 par 2.Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A - SPECYFIKACJE TECHNICZNE (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. 1. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w Załączniku nr 2 umowy, nie później jednak niż do 30 dni od dnia zawarcia umowy. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga pisemnej zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. 2. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. 3.Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku- rękawiczki letnie koloru czarnego - zadanie nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku- rękawiczki zimowe koloru czarnego - zadanie nr 3
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku- rękawiczki zimowe koloru czarnego w ilości 5000 par, w tym: zamówienie podstawowe - 4000 par zamówienie opcjonalne - 1000 par 2.Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1B - SPECYFIKACJE TECHNICZNE (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku- rękawiczki zimowe koloru czarnego - zadanie nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4