527396-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
BeschreibungSukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Interne KennungR.ROZ.2710.66.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy Pzp 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15321000 Fruchtsäfte, 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie ul. Hanasiewicza 17B, 35-103 Rzeszów
BeschreibungSukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie ul. Hanasiewicza 17B, 35-103 Rzeszów
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie - Zarząd Zlewni w Jaśle ul. Floriańska 112, 38-200 Jasło
BeschreibungSukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie - Zarząd Zlewni w Jaśle ul. Floriańska 112, 38-200 Jasło
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie - Zarząd Zlewni w Krośnie ul. Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno
BeschreibungSukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie - Zarząd Zlewni w Krośnie ul. Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie - Zarząd Zlewni w Przemyślu ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 6, 37-700 Przemyśl
BeschreibungSukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie - Zarząd Zlewni w Przemyślu ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 6, 37-700 Przemyśl
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie - Zarząd Zlewni w Stalowej Woli ul. Jagiellońska 17, 37-464 Stalowa Wola
BeschreibungSukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie - Zarząd Zlewni w Stalowej Woli ul. Jagiellońska 17, 37-464 Stalowa Wola
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych na potrzeby BHP dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
BeschreibungSukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych na potrzeby BHP dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Sukcesywna dostawa wody mineralnej na potrzeby BHP dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
BeschreibungSukcesywna dostawa wody mineralnej na potrzeby BHP dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Sukcesywna dostawa herbaty na potrzeby BHP dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.
BeschreibungSukcesywna dostawa herbaty na potrzeby BHP dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte