See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht voor het ter beschikking stellen van een Senior Projectmanager "Europese Digitalisatie Projecten" aan Flanders Make vzw
Beschreibung: Teneinde specifieke en strategisch belangrijke Europese projecten in goede banen te leiden, is Flanders Make op zoek naar een ervaren Senior Project Manager.
Interne Kennung: WOO-FM2025-119
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOO-FM2025-119 - 1
Beschreibung: Flanders Make vzw (verder: FM) is het strategisch onderzoekscentrum voor de maakindustrie in Vlaanderen met als missie om de competitiviteit van bedrijven te versterken door middel van innovatieve technologische ontwikkelingen. FM ondersteunt bedrijven bij de digitalisering, automatisering en verduurzaming van productieprocessen en producten, met een focus op slimme en verbonden machines, voertuigen en productiesystemen. Door samenwerking met industriële en academische partners voert FM baanbrekend onderzoek uit en vertaalt dit naar praktische toepassingen die bedrijven helpen om efficiënter, flexibeler en duurzamer te produceren. Zo draagt FM bij aan de groei en internationale concurrentiekracht van de Vlaamse maakindustrie. Teneinde specifieke en strategisch belangrijke Europese projecten in goede banen te leiden, is FM op zoek naar een ervaren Senior Project Manager.
Interne Kennung: 1