2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZ.271.134.2026 Dostawa zintegrowanego systemu do automatycznego obrazowania i analizy żywych komórek w czasie rzeczywistym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zintegrowanego systemu do automatycznego obrazowania i analizy żywych komórek w czasie rzeczywistym wraz z instalacją, szkoleniem pracowników oraz gwarancją. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 3 do SWZ – wzorze umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień