2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Collectieve Inkomensverzekering Hogeschool van Amsterdam
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het selecteren van één (1) verzekeraar waarmee een Overeenkomst met betrekking tot een collectieve inkomensverzekering voor de medewerkers van Hogeschool van Amsterdam kan worden aangegaan. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het selecteren van één (1) verzekeraar waarmee een Overeenkomst met betrekking tot een collectieve inkomensverzekering voor de medewerkers van Hogeschool van Amsterdam kan worden aangegaan. Betreft één opdracht en één perceel. 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het contract dient een looptijd van drie (3) jaar te hebben met einddatum 31 december 2029. Na deze initiële verzekeringstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van één keer met 3 jaar of drie keer met 1 jaar. De maximale looptijd van de verzekering inclusief stilzwijgende verlengingen is zes (6) jaar.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: