2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviesdiensten fysiek domein
Beschreibung: Adviesdiensten fysiek domein verdeeld over 7 percelen. Let op! dit was eerder tender 598504, door een technisch issue met de perceelindeling wordt deze tender nu opnieuw gepubliceerd. 2.000.0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Deze procedure was al op de markt onder tenderned kenmerk 598504. Vanwege een technisch issue met de percelen wordt deze procedure in een nieuwe tender verder voortgezet.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1-mobiliteit
Beschreibung: mobiliteit 2.000.0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
Los: LOT-0002
Titel: perceel 2-wonen
Beschreibung: wonen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: perceel 3- water en klimaatadaptatie
Beschreibung: water en klimaatadaptatie
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: perceel 4- natuur en landschap
Beschreibung: natuur en landschap
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: perceel 5- stedenbouw
Beschreibung: Stedenbouw
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: perceel 6-ruimtelijke ontwikkeling
Beschreibung: ruimtelijke ontwikkeling
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung
Los: LOT-0007
Titel: perceel 7- gebiedsontwikkeling
Beschreibung: gebiedsontwikkeling
Interne Kennung: 7