See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 213 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 26/07
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 213 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 26/07
Interne Kennung: 099/2019/142/4506
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 77 v kategorii 10 - 110 Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Žatec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 77 v kategorii 10 - 110 Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Žatec
Interne Kennung: 099/2019/142/4503
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 74 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno, revír Holštejn
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 74 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno, revír Holštejn
Interne Kennung: 099/2019/142/4477
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 17 v kategorii 32 - Těžba a odkornění kůrovcových stromů revír Lipno
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 17 v kategorii 32 - Těžba a odkornění kůrovcových stromů revír Lipno
Interne Kennung: 099/2019/142/4543
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 154 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Nová huť
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 154 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Nová huť
Interne Kennung: 099/2019/142/4542
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 100 v kategorii 21 - 206 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim, revír Buč_II
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 100 v kategorii 21 - 206 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim, revír Buč_II
Interne Kennung: 099/2019/142/4504
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 153 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Kunšach 3Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 153 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Kunšach 3Q
Interne Kennung: 099/2019/142/4541
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 265 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Žatec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 265 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Žatec
Interne Kennung: 099/2019/142/4507
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 152 v kategorii 58 - Výroba dříví kombinací technologií na OM revír Malšín
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 152 v kategorii 58 - Výroba dříví kombinací technologií na OM revír Malšín
Interne Kennung: 099/2019/142/4540
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 107 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2026 / 2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 107 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2026 / 2
Interne Kennung: 099/2019/142/4297