2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interne verbouwing kantoor SNN
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft het verrichten van een interne verbouwing in het gebouw, Leonard Springerlaan 15 te Groningen waarin zowel SNN als de Kamer van Koophandel (KvK) zijn gevestigd. Het gaat om het verbouwen van alle verdiepingen van het pand. Hierbij dienen aanpassingen te worden verricht aan de bouwkundige indeling en gebouwinstallaties. Ook zullen er aanpassingen aan de laadvoorzieningen voor de elektrische auto’s en fietsen plaats vinden. De bouwkundige- en installatietechnische maatregelen moeten ervoor te zorgen dat het pand op orde wordt gebracht en dat er goede werkomgeving voor de medewerkers wordt gerealiseerd. Zie Beschrijvend document.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32421000 Netzverkabelung, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het verrichten van een interne verbouwing in het gebouw, Leonard Springerlaan 15 te Groningen waarin zowel SNN als de Kamer van Koophandel (KvK) zijn gevestigd. Het gaat om het verbouwen van alle verdiepingen van het pand. Hierbij dienen aanpassingen te worden verricht aan de bouwkundige indeling en gebouwinstallaties. Ook zullen er aanpassingen aan de laadvoorzieningen voor de elektrische auto’s en fietsen plaats vinden. De bouwkundige- en installatietechnische maatregelen moeten ervoor te zorgen dat het pand op orde wordt gebracht en dat er goede werkomgeving voor de medewerkers wordt gerealiseerd. Zie Beschrijvend document.
Interne Kennung: 1