2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia komunikacyjnego w zakresie ryzyk OC, AC, KR i NNW + zielona karta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi ubezpieczenia komunikacyjnego w zakresie ryzyk OC, AC, KR, NNW i ZK wszystkich pojazdów służbowych Służby Kontrwywiadu Wojskowego na rok 2026. Podczas trwania okresu ubezpieczeniowego przewiduje się ubezpieczenie: 1) w zakresie OC krajowego – wszystkich pojazdów mechanicznych Służby Kontrwywiadu Wojskowego, planowany roczny limit kilometrów na poziomie 5 mln km rocznie; 2) w zakresie OC zagranicznego (obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej poza granicami kraju, w krajach, w których obowiązuje „Zielona Karta” tzw. ZK z wyłączeniem krajów Europy wschodniej, tzw. ubezpieczenie graniczne) – opcjonalnie do 100 pojazdów; 3) w zakresie autocasco, od kradzieży oraz ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (AC, KR i NNW) – do 583 pojazdów.
Interne Kennung: ZP-41-SKW-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001