2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project Portfolio Management Software
Beschreibung: Tilburg University is voornemens een aanbesteding voor Project Portfolio Management Software in de markt te zetten. De opdracht omvat het leveren van een portfoliomanagementsysteem ter ondersteuning van: - Het opstellen en prioriteren van (IV/IT-) initiatieven en projecten op basis van strategische impact, - Het monitoren van deze initiatieven en projecten in het portfolio, - Het kunnen aanbrengen van samenhang tussen inhoud en planmatige elementen zoals capaciteit, expertise en financiën, - Het opstellen van verschillende rapportages voor diverse doelgroepen. Tilburg University heeft de ambitie om projectportfolio- en investeringssturing verder te optimaliseren. We willen graag vanuit de markt informatie verkrijgen om voor deze optimalisatie bijpassende eisen voor een portfoliomanagementsysteem te kunnen beschrijven. n.t.b.
Interne Kennung: TiU/LIS04026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Tilburg University is voornemens een aanbesteding voor Project Portfolio Management Software in de markt te zetten. De opdracht omvat het leveren van een portfoliomanagementsysteem ter ondersteuning van: - Het opstellen en prioriteren van (IV/IT-) initiatieven en projecten op basis van strategische impact, - Het monitoren van deze initiatieven en projecten in het portfolio, - Het kunnen aanbrengen van samenhang tussen inhoud en planmatige elementen zoals capaciteit, expertise en financiën, - Het opstellen van verschillende rapportages voor diverse doelgroepen. Tilburg University heeft de ambitie om projectportfolio- en investeringssturing verder te optimaliseren. We willen graag vanuit de markt informatie verkrijgen om voor deze optimalisatie bijpassende eisen voor een portfoliomanagementsysteem te kunnen beschrijven.
Interne Kennung: 1