527518-2026 - Ergebnis
Slowakei – Fernmeldedienste – Poskytovanie mobilných telekomunikačných služieb – hlasových a dátových služieb mobilného operátora
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovanie mobilných telekomunikačných služieb – hlasových a dátových služieb mobilného operátora
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie mobilných telekomunikačných služieb – hlasových a dátových služieb mobilného operátora vrátane zriadenia a prevádzkovania VPS, poskytovania hlasových a dátových programov, EMM/MDM služieb, portálového riešenia, doplnkových služieb a dodávok koncových zariadení počas trvania rámcovej dohody.
Interne Kennung: NZ/02/2026/PM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Predpokladané trvanie rámcovej dohody: 24 mesiacov odo dňa nadobudnutia účinnosti rámcovej dohody alebo do vyčerpania finančného limitu, podľa toho, ktorá skutočnosť nastane skôr. Verejný obstarávateľ má právo uplatniť opciu na predĺženie trvania rámcovej dohody o ďalších 24 mesiacov za podmienok uvedených v návrhu rámcovej dohody.