527521-2026 - Wettbewerb
Belgien – Entwicklung von Medizinsoftware – Overheidsopdracht voor diensten betreffende de aankoop en het onderhoud van een digitaal beheersysteem voor medische dossiers voor FEDASIL
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOverheidsopdracht voor diensten betreffende de aankoop en het onderhoud van een digitaal beheersysteem voor medische dossiers voor FEDASIL
BeschreibungDoor het indienen van een offerte verklaart de inschrijver dat hij niet in strijd heeft gehandeld met artikel 5 (uitsluiting van het toepassingsgebied en kunstmatige beperking van de mededinging) en artikel 6 (belangenconflicten) van de wet van 17 juni 2016.
Interne KennungFED 2026 0115
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212180 Entwicklung von Medizinsoftware
5. Los
LosLOT-0001
TitelFED 2026 0115 - 1
Interne Kennung1