2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer alapanyagbeszerzés_2027
Beschreibung: Tamási Közétkeztetési Nonprofit Kft. 2026-2027. évre vonatkozó nyersanyag beszerzése 12 hónapos időtartamra a dokumentációban meghatározott fogyasztási helyekre és mennyiségben az alábbiak szerint. I. rk. Szárazáru, nehézáru: Várható éves felhasználás mérték (tételszám:68): 37969,3 kg 6526 l 9256 csomag 2640 palack 72340 db II. rk. Tej, tejtermékek, tejkészítmények: Várható éves felhasználás mértéke (tételszám:21): 2550 kg 28750 l 26160 pohár 7072 doboz 5050 db III. rk. Mirelitáru: Várható éves felhasználás mértéke (tételszám: 33): 24448 kg IV. rk. Húsok, előhűtött, fagyasztott: Várható éves felhasználás mértéke (tételszám: 9) 21115 kg V. rk. Húskészítmények, felvágott: Várható éves felhasználás mértéke (tételszám: 14): 5038 kg VI. rk. Kenyér- és pékáru: Várható éves felhasználás mértéke (tételszám: 31): 13550 kg 112940 db Ajánlatkérő a megadott mennyiségtől +/- 10% -al eltérhet. Ajánlatkérő felhívja Ajánlattevők figyelmét, hogy a műszaki leírás - ha a szerződés tárgya indokolja és/vagy jogszabály így rendelkezik - hivatkozhat meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra. Az ilyen hivatkozás csak kivételesen fordulhat elő, ha nem lehetséges a szerződés tárgyának kellően pontos és érthető leírása. Ilyenkor minden esetben az ilyen megnevezés esetén a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell alatta, azaz az adott típussal egyenértékű teljesítést/ajánlatot is elfogad az ajánlatkérő, ez esetben azonban az ajánlattevőnek ajánlatában műszaki dokumentációval alátámasztva be kell mutatnia az eltérést és az egyenértékűség fennállását. A megadott paraméterek tekintetében Ajánlatkérő egyenértékűnek fogadja el azokat a megajánlásokat is, amelyek a megjelölt funkcionális paraméterek tekintetében azonos, vagy jobb tulajdonságokkal rendelkeznek. A közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46.§ (4) bekezdése értelmében nem nyilvánítható érvénytelennek az ajánlat, amely megfelel valamely európai szabványt, európai műszaki engedélyt, közös műszaki előírásokat, nemzetközi szabványokat vagy valamely európai szabványügyi szervezet által létrehozott egyéb műszaki ajánlásokat átültető nemzeti szabványnak, ha ezek a leírások az ajánlatkérő által megállapított teljesítményre, illetve funkcionális követelményekre vonatkoznak. Az ajánlattevő ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel köteles bizonyítani, hogy a szabványnak megfelelő termék, szolgáltatás vagy építési beruházás megfelel az ajánlatkérő által meghatározott teljesítmény-, illetve funkcionális követelményeknek.
Interne Kennung: EKR001408762026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a legalacsonyabb ár egyedüli értékelési szempontot a Kbt. 76. § (5) bekezdése alapján választotta, mivel ajánlatkérőnek a specifikációban, műszaki leírásban konkrétan meghatározott minőségi követelményeknek megfelelő áru felel meg.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szárazáru, nehézáru
Beschreibung: A Tamási Közétkeztetési Nonprofit Kft. számára élelmiszer nyersanyagok szállítása 12 hónapos időtartamra, a terméklistában részletezettek alapján. Várható éves felhasználás: 37969,3 kg 6526 l 9256 csomag 2640 palack 72340 db 4 tojásos köret és levesbetét tészták, többféle Ásványvíz Babapiskóta Bolognai alap Bulgur Búzadara Carbonara alap Cékla savanyúság Citromlé Csemege uborka vödrös vagy üveges kiszerelés Csirke májkrém Csomagolt gabonás keksz Csontleves alap Dejó Dzsem vödrös kiszerelés Ételízesítő Étolaj Fokhagymakrém Fűszerpaprika édes Gluténmentes liszt Gluténmentes és tojásmentes tészta Gluténmentes zsemlemorzsa Gyümölcslé 0,2 l-es szívószálas Gyümölcslé, szűrt Gyümölcslé, rostos Kakaópor Ketchup Kristálycukor Kuszkusz Lecsó konzerv Lencse Levesgyöngy Liszt Majonéz Majonéz Margarin kenő Margarin sütő Mák Mini-jam Mini-margarin Mini-méz Méz Kakaókrém Mustár Mustár Müzliszelet Nápolyi Petrezselyem zöld szárított Pirosarany Piskóta szelet Porcukor Pótkávé Pudingpor Rizs. Sárgaborsó (hántolt sárga felesborsó) Savanyú káposzta Sertés májkrém Só Sűrített paradicsom Teafű Tea gyümölcsös Tojás Vaníliás cukor Vegyes gyümölcs befőtt Vegyes vágott savanyúság Zabfalaka Zabkeksz Zsemlemorzsa Ajánlatkérő a megadott mennyiségtől +/- 10% -al eltérhet. A termékek részletes leírását / mennyiségét és a nyertes ajánlattevő által kötelezően ellátandó feladatokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001408762026/1
Haupteinstufung (cpv): 15893000 Trockenerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Tej, tejtermék
Beschreibung: A Tamási Közétkeztetési Nonprofit Kft. számára élelmiszer nyersanyagok szállítása 12 hónapos időtartamra, a terméklistában részletezettek alapján. Várható éves felhasználás: 2550 kg 28750 l 26160 pohár 7072 doboz 5050 db Gyümölcsjoghurt Gyümölcsjoghurt laktózmentes Joghurt natúr laktózmentes Joghurt natúr Kocka sajt Krémsajt Krémtúró Növényi tejszín Pohárdesszert tej, tojásmentes Puding Puding habos Rizsital Túró Tej 1,5% zsírtartalmú Tej 1,5% zsírtartalmú Tej 2,8% zsírtartalmú Tejföl 12 % zsírtartalmú Tejszelet Trappista sajt Túró Rudi Vajkrém Ajánlatkérő a megadott mennyiségtől +/- 10% -al eltérhet. A termékek részletes leírását / mennyiségét és a nyertes ajánlattevő által kötelezően ellátandó feladatokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001408762026/2
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Mirelitáru
Beschreibung: A Tamási Közétkeztetési Nonprofit Kft. számára élelmiszer nyersanyagok szállítása 12 hónapos időtartamra, a terméklistában részletezettek alapján. Várható éves felhasználás: 24448 kg Almakocka Brokkoli Burgonya krokett Cseresznye mirelit Fejtett bab Finomfőzelék alap Fokhagyma Franciasaláta alap Gomba, champignon szeletelt Gyalult tök Gyümölcsleves keverék Halrúd Hamburger húspogácsa Hasábburgonya Karalábé Karfiol Kelbimbó Kukorica morzsolt Magozott meggy Magozott szilva Mexikói zöldségkeverék Kakaókrémes gombóc gyf. Paraj Petrezselyem gyökér kocka Petrezselyem zöld Sárgahüvelyű bab Sárgarépa kocka Sütőtök kocka Sóska Szilvás gombóc Túrótöltelékes gomóc Zeller kocka Zöldborsó Ajánlatkérő a megadott mennyiségtől +/- 10% -al eltérhet. A termékek részletes leírását / mennyiségét és a nyertes ajánlattevő által kötelezően ellátandó feladatokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001408762026/3
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0004
Titel: Húsok, előhűtött, fagyasztott
Beschreibung: A Tamási Közétkeztetési Nonprofit Kft. számára élelmiszer nyersanyagok szállítása 12 hónapos időtartamra, a terméklistában részletezettek alapján. Várható éves felhasználás: 21115 kg Csirke comb filé bőr nélkül Csirke comb egész Csirkemell filé bőr nélkül Sertés comb Sertés csülök Sertés húsos csont Sertés karaj Sertés tarja Csirkemáj Ajánlatkérő a megadott mennyiségtől +/- 10% -al eltérhet. A termékek részletes leírását / mennyiségét és a nyertes ajánlattevő által kötelezően ellátandó feladatokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001408762026/4
Haupteinstufung (cpv): 15119000 Verschiedenes Fleisch
Los: LOT-0005
Titel: Húskészítmények, felvágott
Beschreibung: A Tamási Közétkeztetési Nonprofit Kft. számára élelmiszer nyersanyagok szállítása 12 hónapos időtartamra, a terméklistában részletezettek alapján. Várható éves felhasználás: 5038 kg Csemege szalámi Paprikás szalámi Csirkemell szendvicssonka Debreceni Csemege kolbász Füstölt csemege szalonna Füstölt kolbász Füstölt tarja Kenőmájas Olasz felvágott Sajtos párizsi Sertés szendvics sonka (gépsonka) Sertéspárizsi Sertésvirsli Zala felvágott Ajánlatkérő a megadott mennyiségtől +/- 10% -al eltérhet. A termékek részletes leírását / mennyiségét és a nyertes ajánlattevő által kötelezően ellátandó feladatokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001408762026/5
Los: LOT-0006
Titel: Kenyér és pékárú
Beschreibung: A Tamási Közétkeztetési Nonprofit Kft. számára élelmiszer nyersanyagok szállítása 12 hónapos időtartamra, a terméklistában részletezettek alapján. Várható éves felhasználás: 13550 kg 112940 db Aranygaluska Briós Burgonyás pogácsa Egyenes hot-dog kifli Fehérkenyér Fehér kenyér Fonott kalács Hamburger zsemle Kakaós csiga Kakaós csiga kicsi Kalács ízesített Kuglóf ízesített Lekváros táska Lekváros bukta Mákos guba Mini kalács Mini pizza - sonkás Ökörszem Péklángos Pizzás csiga Pizzás csiga kicsi Sajtos kifli Sajtos vagy zsúr pogácsa Sajtos rúd Száraz fehér kenyér Teljes kiőrlésű kenyér Teljes kiőrlésű zsemle/falatka Túrós-lekváros táska Vágott zsemle Vizes kifli Vizes zsemle Ajánlatkérő a megadott mennyiségtől +/- 10% -al eltérhet. A termékek részletes leírását / mennyiségét és a nyertes ajánlattevő által kötelezően ellátandó feladatokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001408762026/6
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811100 Brot, 15811200 Brötchen, 15811300 Croissants