527537-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reagenzien für Bluttests – Acord-cadru de furnizare reactivi de laborator 2026-2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru de furnizare reactivi de laborator 2026-2030
Beschreibung: Acord-cadru de furnizare reactivi pentru analizoarele de sange, in conformitate cu prezenta fisa de date si cu caietul de sarcini atasat. -Termenul in care operatorii economici pot solicita clarificari este de 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. -Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor la clarificari in cel mai scurt timp posibil, in a 5-a zi inaintea datei limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 6065
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU ANALIZORUL DE CHIMIE CLINICA SI IMUNOLOGIE COBAS
Beschreibung: -Structura lotului, componenta, cantitatile minime si maxime ale acordului-cadru si contractului subsecvent sunt prezentate in anexa caietului de sarcini, tinand cont de complexitatea lotului. -Valoare acord-cadru: MIN: 94955,22 - MAX: 4557850,40 Lei; -Valoare contract subsecvent: MIN: 569731,30 - MAX: 1139462,60 Lei; -Valoarea maxima estimata a celui mai mare contract-subsecvent: 1139462,60 Lei.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU ANALIZORUL DE MARKERI CARDIACI PATHFAST
Beschreibung: -Structura lotului, componenta, cantitatile minime si maxime ale acordului-cadru si contractului subsecvent sunt prezentate in anexa caietului de sarcini, tinand cont de complexitatea lotului. -Valoare acord-cadru: MIN: 18700 - MAX: 888200 Lei; -Valoare contract subsecvent: MIN: 18700 - MAX: 224400 Lei; -Valoarea maxima estimata a celui mai mare contract-subsecvent: 224400 Lei.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU ANALIZORUL DE HEMATOLOGIE NORMA ICON-3
Beschreibung: -Structura lotului, componenta, cantitatile minime si maxime ale acordului-cadru si contractului subsecvent sunt prezentate in anexa caietului de sarcini, tinand cont de complexitatea lotului. -Valoare acord-cadru: MIN: 4500 - MAX: 225000 Lei; -Valoare contract subsecvent: MIN: 4500 - MAX: 54000 Lei; -Valoarea maxima estimata a celui mai mare contract-subsecvent: 54000 Lei.
Interne Kennung: 3