527567-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Blutanalysegeräte – „Výpůjčka ZP a dodávka diagnostik pro zajištění požadovaných vyšetření oddělení klinické biochemie Oblastní nemocnice Trutnov a.s.“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Výpůjčka ZP a dodávka diagnostik pro zajištění požadovaných vyšetření oddělení klinické biochemie Oblastní nemocnice Trutnov a.s.“
BeschreibungPředmětem této zakázky je: bezplatná výpůjčka analyzátorů dle požadavků této ZD v trvání 96 měsíců, včetně jejich autorizovaného servisu po dobu výpůjčky, pro potřeby rutinního a statimového, pohotovostního provozu oddělení klinické biochemie, dodávka diagnostik k provádění specifikovaných biochemických a imunochemických vyšetření po dobu 96 měsíců.
Interne KennungBiochem
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensv souladu s ust. § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této zakázky je: - bezplatná výpůjčka analyzátorů dle požadavků této ZD v trvání 96 měsíců, včetně jejich autorizovaného servisu po dobu výpůjčky, pro potřeby rutinního a statimového, pohotovostního provozu oddělení klinické biochemie, dodávka diagnostik k provádění specifikovaných biochemických a imunochemických vyšetření po dobu 96 měsíců.