2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym i przyczepą do przewozu kontenerów DIN 30722 do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji 2025) samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym i przyczepą do przewozu kontenerów DIN 30722, do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”, będącego własnością Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina. 2. Opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykonawca pozostaje związany ofertą do dnia 22 listopada 2025 roku. 4. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34223300 Anhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji 2025) samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym i przyczepą do przewozu kontenerów DIN 30722, do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”, będącego własnością Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina. 2) Opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: UA.271.1.14.2025