See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de financiering van IT, Data, AI en technologische medische apparatuur.
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de financiering van IT, Data, AI en technologische medische apparatuur. - Perceel 1: Financiële Leasing: Verkoop op Afbetaling (focus op eigendom) van IT, Data en AI gerelateerde oplossingen voor leden van Shield - Perceel 2: Operationele Leasing: Renting (focus op gebruik en restwaarde) van IT, Data en AI gerelateerde oplossingen voor leden van Shield, waarbij de restwaarde en herbestemming een belangrijke impact heeft op de prijszetting.
Interne Kennung: 26-FIN-SHIELD-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26-FIN-SHIELD-01 - 1
Beschreibung: - Perceel 1: Financiële Leasing: Verkoop op Afbetaling (focus op eigendom) van IT, Data en AI gerelateerde oplossingen voor leden van Shield
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Los: LOT-0002
Titel: 26-FIN-SHIELD-01 - 2
Beschreibung: - Perceel 2: Operationele Leasing: Renting (focus op gebruik en restwaarde) van IT, Data en AI gerelateerde oplossingen voor leden van Shield, waarbij de restwaarde en herbestemming een belangrijke impact heeft op de prijszetting.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte