See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen studiebureau voor de opmaak en opvolging van studieopdrachten voor eenvoudige infrastructuurprojecten periode 2026-2030
Beschreibung: Aanstellen studiebureau voor de opmaak en opvolging van studieopdrachten voor eenvoudige infrastructuurprojecten periode 2026-2030
Interne Kennung: PPP05R-1022/6106/2026/352
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/352_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP05R-1022/6106/2026/352
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/352_1