See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ūdens novadīšanas sistēmas atjaunošana Alūksnē, Alūksnes novadā
Beschreibung: Veikt pašvaldības ūdens novadīšanas sistēmas atjaunošanu, veicot grāvju tīrīšanu un padziļināšanu, veco caurteku demontāžu, tīrīšanu, padziļināšanu un jaunas akas, jaunu caurteku izbūvi, nodrošināt ūdens atvadi. Būvdarbi veicami atbilstoši SIA “ZVIDZE” 2022. gadā izstrādātajam būvprojektam “Ūdens novadīšanas sistēmas atjaunošana Alūksnē, Alūksnes novadā” (Būvniecības lieta Nr. BIS-BL-329810-4449, būvatļauja: BIS-BV-4.4-2022-128) un saskaņā ar Tehnisko specifikāciju.Būvdarbus paredzēts veikt ar Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021.–2027. gadam 2.1.3. specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt pielāgošanos klimata pārmaiņām, risku novēršanu un noturību pret katastrofām” 2.1.1.3. pasākuma “Pašvaldības pielāgošanās klimata pārmaiņām”, 1. kārtu.
Interne Kennung: ANP 2024/13
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001