2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige Transparantie verlenging TopDesk (gebruiksrechten en onderhoud)
Beschreibung: MUMC+ is voornemens om de licenties voor de bestaande ITSM oplossing te verlengen. Er is geen expliciete wens/behoefte/noodzaak of lifecycle-eis om naar een andere oplossing te gaan, de huidige oplossing voldoet en wordt gecontinueerd echter de licenties (onderhoud en gebruiksrechten moeten worden verlengd. Er is geen sprake van (significante) licentie uitbreiding of uitbreiding van functionaliteit. Verlenging van 3 jaren plus optiejaar
Interne Kennung: jk4-2026-028
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1