2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa ciężkiego samochodu zaopatrzeniowego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu zaopatrzeniowego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich.
Interne Kennung: PT.2370.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Zgodnie z art. 138 ust. 4 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 przedmiotowej Ustawy, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady udzielania zamówienia zawiera ustawa z dnia 11.09.2019 r. - Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu zaopatrzeniowego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu zaopatrzeniowego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich
Menge: 1 Stück