2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace FVE na objektech Statutárního města Opavy - MŠ Šrámkova 6
Beschreibung: Předmětem této VZ je vypracování realizační projektové dokumentace, dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny na střechu objektu Statutárního města Opavy budova MŠ Šrámkova 6 s celkovým instalovaným výkonem 26,88 kWp, instalace bateriového systému o kapacitě 25 kWh a dále realizace všech vedlejších rozpočtových nákladů dle výkazu výměr.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle Zákona o zadávání veřejných zakázek č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz Příloha č. 3 ZD - Návrh Smlouvy o dílo